KOMPLETNÍ NABÍDKA KOBERCŮ
Základním vodítkem pro vaše rozhodnutí o koupi nového koberce jsou informace o druzích, kvalitě a ceně nabízených podlahových krytin.
Štítek u každého jednotlivého zboží vás informuje o materiálu, šíři koberce, možnostech použití a ceně. Kobercové krytiny jsou vyráběny z větší části ze syntetických materiálů polyamid (PA), polypropylen (PP) , případná kombinace obou materiálů, s určitým procentním podílem vlny nebo může být koberec ze 100% vlny. Tyto materiály tvoří kobercový vlas. Podklad koberce je vyráběn ze dvou základních materiálů,polypropylenové mřížky, tzv. aktionbacking (AB) nebo filcový podklad. Filc zvláště u bytových koberců vytváří lepší tepelnou a izolační vrstvu.
Jednotlivé druhy koberců různé kvality mají cíleně určenou vhodnost použití: Bytové od obývacího, dětského pokoje, ložnice, chodby. Objektové:  kanceláře či speciální krytiny pro banky, hotely, a další maximálně zatěžované krytiny.
Kvalifikovaný prodavač vám dokáže propočítat, kolik krytiny budete pro váš prostor potřebovat s ohledem na nastavování koberce a zakřivení místnosti. Pokud jste si jisti požadovaným rozměrem koberce, za každých okolností přidejte alespoň pár centimetrů jako rezervu právě z důvodů nerovných tvarů zdí a místností.
Krytina se pokládá na rovnou, suchou a čistou podlahu buď celoplošným nalepením a nebo je v klidových prostorách do rozměru 25 m2 možné fixovat oboustrannou lepící páskou. Případný nerovný povrch je nutný vyrovnat stěrkovací hmotou.
Široká nabídka koberců na naši prodejně Vás jistě přesvědčí že lze nakoupit o kvalitní levné textilní podlahy.